Доступність посилання

ТОП новини

Українка виборола олімпійську «бронзу» в п’ятиборстві


Луганчанка Вікторія Терещук пропустила вперед німку та британку.

Таким чином Україна має 10 бронзових, 5 золотих та 4 срібних медалі.

Одну зі срібних нагород Україна втратила сьогодні, після того, як українку Людмилу Блонську, яка здобула в Пекiнi срiбну медаль в легкоатлетичному семиборствi, позбавили олiмпiйської нагороди та дисквалiфiковали за вживання допiнгу.

Ïї також зобов’язали покинути Олiмпiйськi iгри.

Таке рiшення оприлюднила Дисциплiнарна комiсiя Міжнародного олімпійського комітету. Блонська заявила, що визнає свою провину i сприймає рiшення Мiжнародного Олiмпiйського комiтету як справедливе.

Таким чином срiбна медаль Олiмпiади-2008 у легкоатлетичному семиборствi переходить американцi Хайлiз Фоунтейн, яка посiла третє мiсце, а бронзова - росiянцi Тетянi Черновiй.

Також сьогодні стало відомо, що український боксер супер-важковаговик В’ячеслав Глазков вибув зі змагання через травму ліктя.

Таким чином, за правилами Олімпіади, українець стане володарем бронзової медалі Олімпіади-2008 у ваговій категорії понад 91 кг, що дорівнює програшу у півфіналі.

Україна сьогодні спустилася ще на одну сходинку в загальному заліку, пропустивши вперед Францію. Тепер українські спортсмени посідають 12 місце.
XS
SM
MD
LG