Доступність посилання

ТОП новини

Росія заявляє, що вивела війська з Грузії


Російське міністерство оборони повідомляє, що «міністр Анатолій Сердюков доповів головнокомандувачу Дмитру Медведєву про закінчення виведення війська з території Грузії».

У повідомленні міністерства оборони Росії мовиться, що виведення військ відбулося без затримки та інцидентів, що розпочалося функціонування «спеціальних пропускних пунктів у зоні безпеки».

Раніше сьогодні заступник командувача генерального штабу Росії Анатолій Ноговіцин повідомив, що російські війська залишаться навколо сепаратистських регіонів Південної Осетії та Абхазії.

«На абхазькому напрямку російський миротворчий контингент продовжує виконувати завдання в зоні відповідальності, забезпечує безпеку цивільного населення. Сьогодні о 8 годині почали встановлювати додаткові миротворчі спостережні пункти. У найближчий час має бути виставлено ще 18 так само на абхазькому напрямку, як і на південооосетинському, в тому числі по північному берегу ріки Інґурі», – заявив Ноговіцин.

Однак речник міністерства оборони Грузії Шота Утіашвілі заявив, що російські війська продовжують утримувати позиції на заході країни. За його словами російські війська залишаються в місті Сенакі та у порту Поті.

Пентагон також заявив що не було чітких ознак виведення російського війська.

Президент Грузії Михеїл Саакашвілі заявив, що Грузія ніколи не дозволить існування «буферних зон» на своїй території.

За угодою про припинення вогню, російські війська мають повернутися на позиції, на яких вони були до 7 серпня, тобто до початку конфлікту з Грузією.
XS
SM
MD
LG