Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко: Ющенко розвалює коаліцію


Прем’єр-міністр звинувачує Президента Віктора Ющенка в розвалі демократичної коаліції.

Про це вона заявила на прес-конференції у середу, коментуючи заяву Ігоря Кріля про неефективність демкоаліції.

«Це не будь-який депутат заявив, а цілий Кріль. Це серйозна заява. Кріль – не просто Кріль, а глашатай Віктора Івановича Балоги і Президента. І сьогодні, нарешті, оприлюднена чітка позиція, що НУНС на чолі з Президентом готується створити коаліцію з ПР», – заявила Тимошенко.

За її словами, «конституція вже визначилась, що тільки фракція може увійти чи вийти (із коаліції). Тому ніякі депутати не можуть собі самотужки вийти й залишити в коаліції 225 депутатів», – підкреслила Тимошенко.

Прем’єр зазначила, що Партія регіонів зробила подання до Конституційного Суду з приводу існування коаліції. Найбільше здивування прем’єра викликало, що на дебатах в КС представник ПР Олена Лукаш і представник Президента Марина Ставнійчук «доводили, що коаліції немає».

Це є ще одним свідченням того, що коаліцію демократичну розвалює персонально Президент, сказала Тимошенко.

«Є велика загроза того, що за сприяння Президента і Партії регіонів буде ухвалено рішення, що коаліції не існує», – заявила Тимошенко. Вона пообіцяла «до останнього берегти демократичну коаліцію».

Прем’єр підозрює, що звинувачення в національній зраді з'явились, щоб було чим аргументувати створення коаліції з Партією регіонів. «Мені прикро, що так відбувається», – підкреслила вона.XS
SM
MD
LG