Доступність посилання

ТОП новини

НАТО ще раз запевнив Україну, що надасть ПДЧ – Костянтин Єлісеєв


Представники країн-союзниць на вчорашньому засіданні Комісії Україна – НАТО запевнили, що можуть надати Україні План дій для членства наприкінці цього року, заявив сьогодні заступник міністра закордонних справ України.

На зустрічі з представниками західної преси в Брюсселі чільний український дипломат зазначив, що події на Кавказі ще раз переконали: єдиним гарантом національної безпеки України може бути Північноатлантичний союз.

Надання Україні перспективи членства в ЄС та Плану дій для членства в НАТО можуть сприяти демократичним змінам у всіх країнах пострадянського простору, сказав він.

Єлісеєв наголосив, що територіальна цілісність та незалежність України є наріжним каменем безпеки та стабільності в усій Європі.

На думку заступника голови українського зовнішньополітичного відомства, перспектива членства в Євросоюзі, що розглядатиметься на вересневому саміті у французькому місті Евіані, гальмується невеликою частиною країн євроспільноти. Разом із тим, сказав він, більша частина країн Євросоюзу прихильно ставиться до України й готова надати їй позитивний сигнал щодо можливості майбутнього членства у спільноті.
XS
SM
MD
LG