Доступність посилання

ТОП новини

Євро-2012: УЄФА знову перевіряє Польщу


Варшава – У Польщі перебувають дві групи експертів європейської футбольної федерації. Перша група стежить за підготовкою будівництва стадіонів. Друга відстежує інвестиції в дорожню інфраструктуру. Мета чергового візиту представників УЄФА – перевірити стан підготовки Польщі до проведення Євро-2012.

Минулого тижня група експертів УЄФА побувала на будівництві стадіонів у Варшаві, Гданську, Вроцлаві та Познані. У резерві – Краків та Хожув.

Голова державної компанії Польща-2012, що координує інвестиційну програму Євро-2012, Марцін Герра вважає завершення будівництва стадіонів реальним, однак визнає: графік робіт дуже напружений.
Про оцінки експертів УЄФА ми запитали в представниці компанії Польща-2012 Катажини Меллер.

Остаточні висновки такі, сказала вона, що в шести містах, де відбуватиметься чемпіонат, підготовчі будівельні роботи ідуть за графіком. Експерти не висловили якихось серйозних зауважень.

Представники компанії переконують, що після закінчення конкурсу будівництво стадіонів розпочнеться на початку наступного року. За підрахунками державної компанії «Польща-2012», до початку футбольного чемпіонату треба завершити 394 інвестиційні проекти. Зокрема, належить збудувати 900 кілометрів європейських автошляхів, а також 2100 кілометрів доріг підвищеного стандарту.

Упродовж наступних років Польща перетвориться на один великий будівельний майданчик.

До Євро-2012 у Польщі бракуватиме готелів

Вже згадувана Катажина Меллер заявила, що «ще не закінчились переговори експертів УЄФА з координаторами інфраструктурної програми і представниками мерій міст-учасників Євро2012. Про результати зустрічі довідаємося в понеділок, сказала вона.

Та вже нині відомо, що однією з найбільших проблем Євро-2012 у Польщі буде нестача готелів. Найкраща ситуація у Варшаві, найгірша – у Познані. Непогано у готельному рейтингу виглядають резервні міста Євро-2012 – Краків та Хожув. Втім, оглядачі не схильні драматизувати ситуацію: оскільки з Вроцлава та Познаня близько до Німеччини, то не всі вболівальники футболу житимуть у польських готелях.

Однак голова державної компанії Польща-2012 Марцін Герра сподівається, що міжнародні компанії встигнуть збудувати у Польщі сучасні готелі. Втім, уже зараз будується кілька десятків таких проектів.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG