Доступність посилання

ТОП новини

Президент закликав депутатів скасувати свої пільги


Віктор Ющенко визначив це як один із пріоритетів для Верховної Ради.

Голова держави також закликав парламентарів зосередити зусилля на ухваленні в цілому тих проектів законів, які вже були взяті за основу. Йдеться про Закон «Про опозицію» та про внесення змін до Законів «Про місцеві державні адміністрації» і «Про місцеве самоврядування».

Президент, крім того, вважає за необхідне терміново затвердити нову редакцію Закону «Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти», щоб, за його словами, уникнути «ручного управління» цією сферою з боку уряду, що «викликає нарікання».

Серед пріоритетних завдань Президент визначив також завершення бюджетного процесу, ухвалення Державної програми приватизації на 2008–2012 роки, адаптацію законодавства до вимог СОТ та створення законодавчої бази для проведення Євро-2012, унормування корпоративного сектору економіки.

Крім того, Президент вимагає ухвалити законопроекти, що передбачають проведення судової реформи, боротьбу з корупцією, спрощення умов ведення підприємницької діяльності та захист від рейдерських захоплень підприємств.

Голова держави також сподівається, що фракції коаліції підтримають його законодавчу ініціативу встановити кримінальну відповідальність за заперечення Голодомору 1932–1933 років.
XS
SM
MD
LG