Доступність посилання

ТОП новини

Александре Ломая: Медведєв «остаточно втратив контроль над собою»


Секретар Ради безпеки Грузії Александре Ломая назвав «неприйнятними» слова російського лідера Дмитра Медведєва про грузинського президента Міхеїла Саакашвілі.

Дмитро Медведєв у вівторок в інтерв’ю італійському телеканалові RAI заявив, що для російського керівництва «чинний грузинський режим збанкрутував, президент Міхеїл Саакашвілі для нас не існує, він політичний труп».

За словами секретаря Ради безпеки Грузії, такі заяви президента Росії вказують на те, що Дмитро Медведєв «остаточно втратив контроль над собою».

Александре Ломая наголосив, що Міхеїла Саакашвілі обрали президентом Грузії на вільних і демократичних виборах і він користується великою підтримкою населення країни. Ломая нагадав також, що після російсько-грузинського конфлікту президент Саакашвілі має широку підтримку міжнародної спільноти.

Тим часом західні країни засудили збройний наступ Росії та окупацію російськими військами грузинської території. Європейський Союз і Сполучені Штати Америки закликають Росію виконати домовленості про припинення вогню. Досі жодна країна, крім Росії, не визнала незалежності Південної Осетії та Абхазії, які входять до складу Грузії.
XS
SM
MD
LG