Доступність посилання

ТОП новини

Фахівець Голівуду створюватиме в Києві базу для розвитку 3D-анімації


Яков Байтлер навчатиме українських фахівців технології 3D-анімації, тобто створення динамічного об’ємного зображення , якої ще не має жодна країна Європи та СНД, заявляють творці повнометражного мультиплікаційного фільму «Лапи і шнури», який створюватимуть в Україні.

Яков Байтлер був учасником низки проектів розташованої в Каліфорнії компанії Sony Pictures Imageworks, у якій він свого часу працював над низкою відомих фільмів, зокрема, одного з «Гаррі Поттерів», двох «Матриць» і двох із серії «Людина-павук».

Нині він працює в українській компанії «Амбрелла Віжн», яка працює над фільмом «Лапи і шнури». Сценарій для фільму написав голівудський сценарист, автор «Мадагаскару» Біллі Фролік.

Фільм, який роблять на замовлення американської компанії Umbrella Animation Works, має вийти англійською мовою під назвою “Paws and Wires” наступного року, і його прем’єра планується у США.

Як повідомив генеральний продюсер фільму Михайло Дудко, головним є на сьогодні сам прецедент створення в Україні індустрії за голівудською технологією.

На якій конкретно кіностудії створюють спеціальне технічне оснащення і готуються готувати українських фахівців зі створення 3D-анімації, поки тримають у таємниці.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG