Доступність посилання

ТОП новини

Коаліційну кризу вирішать дострокові парламентські і президентські вибори – Яворівський


«Якби провести одночасно дострокові вибори і президентські і парламентські – то це був би вихід, але не найкращий. Найліпше було б відновити коаліцію», – наголосив при цьому в ефірі Радіо Свобода депутат від фракції БЮТ.

«Сьогодні зусиллями (голови Секретаріату Президента Віктора) Балоги коаліцію розвалено. Її не хотіли з перших днів її існування. І тепер, коли заява БЮТ щодо Грузії мала трошки іншу стилістику, ніж НУНС, виник болісний конфлікт, до якого прикута увага всіх», – додав Володимир Яворівський.

Водночас народний депутат від фракції НУНС Кирило Куликов в ефірі Радіо Свобода заявив: «Розвал коаліції негативно вплине на ухвалення рішення в Евіані. Ми втратили шанс, який Україна здобула під час Помаранчевої революції».

Володимир Яворівський, зі свого боку, вважає: «Я переконаний, що завтрашній саміт – це декоративна зустріч. Дух обговорення стосунків Україна – ЄС буде декадентський через втрату Україною рейтингу. Все програно і зведено до нуля і на міжнародному, і на внутрішньому рівні. Після Майдану Україна не зробила жодного кроку вперед».

І знову Кирило Куликов зауважив: «В Україні не можна проводити щороку дострокові парламентські вибори. Для того, щоб проводити вибори кожного року, потрібно бути економічно сильною державою. Наприклад, у Канаді вибори щороку можливі, а в Україні – ні. Ми готові сісти за стіл переговорів і знайти спільну мову».

«Зараз «Наша Україна» повинна бути найменше зацікавлена в дострокових парламентських виборах, оскільки БЮТ зайде в парламент і «регіони» зайдуть у парламент, а замість такої послідовної сили, як «Наша Україна», у Верховну Раду потраплять радикали на кшталт «Свободи» і в нас буде радикалізація парламенту», – додав депутат від НУНС.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG