Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко запросив Медведєва відвідати Україну, той вказує на проблеми


Президент Вiктор Ющенко в сьогоднішній телефоннiй розмовi запросив російського колегу Дмитра Медведєва вiдвiдати Україну з вiзитом у листопадi-груднi цього року.

За повідомленням прес-служби голови української держави, Президент Росiї прийняв цю пропозицію.

Тим часом прес-служба Кремля повідомила, що термiни контактiв на найвищому рiвнi мiж Росією і Україною можуть обговорюватися пiсля вирiшення проблем у двостороннiх вiдносинах.

********

Вiктор Ющенко в перебігу розмови висловив глибокi спiвчуття росiйському колезi у зв’язку з катастрофою лiтака в Росії i загибеллю людей, котрі перебували на його борту, інформує прес-служба українського керівника.

Президенти також обговорили взаємодiю в рамках українсько-російської мiждержавної комiсiї, необхiднiсть розгляду пiд час її третього засiдання пiдсумкiв виконання Плану дiй Україна – Росiя до 2009 року, а також погодилися розпочати роботу з пiдготовки нової дорожньої карти до 2010 року.

Сторони позитивно оцінили рішення провести консультації з питань функціонування російського Чорноморського флоту, котрі мають вiдбутися у Києвi 25–26 вересня.

Крім того, додала прес-служба Президента України, Віктор Ющенко привітав Дмитра Медведєва із днем народження й побажав йому міцного здоров’я, щастя й успіхів у його роботі.

********

Прес-служба Кремля, інформуючи про цю саму розмову, повідомила, що Президент Росiї Дмитро Медведєв пiд час телефонної розмови з українським лiдером Вiктором Ющенком звернув увагу на проблеми в двостороннiх вiдносинах, що потребують вирiшення.

«Із росiйського боку було пiдтверджено наявнiсть цiлої низки проблем у двостороннiх вiдносинах, для вирiшення яких необхiдно ретельно та конструктивно працювати на експертному рiвнi, без полiтизацiї наявних розбiжностей, у рамках наявних росiйсько-українських механiзмiв», – зазначає прес-служба Кремля.

«Пiсля вирiшення цих питань можуть обговорюватися конкретнi термiни контактiв на найвищому рiвнi», – наголошено в повiдомленнi.
XS
SM
MD
LG