Українські паралімпійці здобули в Пекіні ще десять медалей

10-й день Паралімпіади в Пекіні приніс українській збірній три золоті, дві срібні та п’ять бронзових медалей.

Вісім із десяти медалей вибороли українські плавці.

Олексій Федина встановив новий світовий рекорд на дистанції 50 метрів вільним стилем і приніс Україні 23-тю золоту медаль.

Ганна Єлісаветська та Ірина Соцька посіли перше і друге місце у плаванні на спині на дистанції на 50 метрів. При цьому Ганна Єлісаветська також встановила новий світовий рекорд.

Дмитро Виноградець став третім у цьому ж виді змагань, тільки серед чоловіків.

А Дмитро Крижановський переміг у фінальному запливі на 50 метрів вільним стилем.

Іще три бронзові нагороди вибороли Олена Акопян та Ірина Балашова, а також у чоловічій естафеті 4 по 100 метрів українська збірна у складі Євгена Полтавського, Андрія Калини, Андрія Сироватченка та Тараса Ястремського.

Сергій Шенкевич у поєдинку за третє місце у фехтуванні на шпагах (сидячі, категорія B) виборов також бронзову нагороду.

А срібло здобув Роман Павлик у бігу на 200 метрів.

Наразі паралімпійська збірна України посідає в неофіційному переліку за кількістю медалей четверте загальнокомандне місце серед 148 країн-учасниць. В українських спортсменів 23 золоті, 17 срібних і 29 бронзових медалей.