Доступність посилання

ТОП новини

Адвокат вдови Гонгадзе: генпрокуратура лише імітує слідство


Як заявила адвокат Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко, слідча група Генпрокуратури зараз працює за двома напрямками – безрезультатно співпрацює з колишнім майором Мельниченком, та «розводить руками від того, що Пукач не знайдений».

Крім того просуванню розслідування, за словами Теличенко, не сприяє постійна зміна слідчих, які ведуть справу.

«У мене виникли серйозні підозри щодо професійних якостей слідчої групи. Якщо той, хто допитує, не чітко орієнтується яка різниця між партією та фракцією. І взагалі, хто з ким був у 2000 році і перед тим, то я сумніваюсь, що такі люди можуть знайти щось, що стосується політичного аспекту справи, замовників і організаторів», – сказала адвокат вдови загиблого журналіста.

Валентини Теличенко наголосила, що чиновники всіх рівнів мають усвідомити, що «за саботування слідства рано чи пізно треба буде відповідати».

Слідство триває 8 років. Встановлено і покарано лише виконавців злочину. А колишній керівник Департаменту зовнішнього спостереження і кримінальної розвідки МВС, генерал Олексій Пукач, який, ймовірно, знав замовників злочину, перебуває у міжнародному розшуку.
XS
SM
MD
LG