Доступність посилання

ТОП новини
25 лютого 2021, Київ 13:13

Київрада повністю заборонила куріння у громадських місцях


Згідно з цим рішенням, повністю заборонено курити в місцях дитячого відпочинку, включаючи ігротеки, комп’ютерні клуби, кінотеатри та прилеглі до них території. Також заборонено вживати тютюнові вироби у 50-метровій зоні навколо зупинок громадського транспорту, у під'їздах, ліфтах та на сходах будинків, а також у підземних переходах.

До переліку повної заборони тютюнокуріння увійшли церкви та 50-метрова зона навколо них; заклади освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури та спорту; зони відпочинку, включаючи парки, пляжі, сквери; літні майданчики, закриті та відкриті спортивні споруди, робочі місця підприємств, установ та організацій різної форми власності.

Київрада також ухвалила рішення частково заборонити куріння в офісних приміщеннях підприємств та організацій, закладах торгівлі, включаючи торгові ряди, кіоски, ринки, ярмарки; в об’єктах громадського харчування, зокрема ресторанах, барах, пабах, кафе; в нічних клубах та дискотеках, закладах грально-розважальної сфери; в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Усі об’єкти, які зазначені в цьому пункті, мають облаштувати спеціальні зони для курців.

Згідно з Кодексом про адміністративні порушення, штраф при першому складанні протоколу щодо куріння становить від 17 до 85 гривень, а при повторному складанні акту – 85-200 гривень.
XS
SM
MD
LG