Доступність посилання

ТОП новини

Васюник вимагає від Тимошенко відновити коаліцію


Політична дискусія відбулася на засіданні Кабінету міністрів.

Після вступного слова Юлії Тимошенко віце-прем'єр-міністр Іван Васюник вирішив поставити ряд політичних питань перед партнерами по коаліції.

Тимошенко спробувала перервати виступ віце-прем'єра, але той проігнорував зауваження і заявив, що фракція БЮТ демонструє в парламенті подвійні стандарти.

Зокрема, на його думку, своєю підтримкою законопроекту про державну службу і законопроекту про референдуми БЮТ сприяє реалізації стратегії лідера Партії регіонів Віктора Януковича щодо надання російській мові статусу державної мови, а також проведення відразу двох референдумів – з мовного питання і про приєднання України до НАТО.

При цьому Іван Васюник наголосив, що найкращим виходом для держави є відновлення демкоаліції і зараз вирішальне слово за БЮТ.

«Це визначення зараз за Блоком Юлії Тимошенко. У мене від імені міністрів-«нашоукраїнців» є велике прохання – зробити це визначення якнайшвидше. Якщо заяви про підтримку відновлення роботи демократичної коаліції за участю Блоку Литвина є правдою, тоді потрібно без будь-яких умов сісти за стіл переговорів хоча б у форматі ради коаліції», – запропонував віце-прем'єр.

У відповідь міністр внутрішніх справ Юрій Луценко закликав Васюника «не переносити хаос з парламенту до Кабінету міністрів».

А Прем'р-міністр Тимошенко закликала «Нашу Україну» в особі віце-прем'єра Івана Васюника «не створювати провокацій у зв'язку з ухваленням в першому читанні законопроекту про державну службу».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG