Доступність посилання

ТОП новини

Президент уже ухвалив рішення про проведення дострокових виборів – Тимошенко


«Я переконана, що Президент України вирішив йти на дострокові вибори, щоб за будь-яку ціну знищити демократичний уряд, демократичну коаліцію і, тим самим, знищити мене як гіпотетичного конкурента на президентських виборах», – сказала Ю. Тимошенко.

Прем'єр закликала В. Ющенка не знищувати демократичну команду і євроінтеграційну стратегію України заради таких «амбіцій і фобій».

На її думку, сьогодні все ще існують передумови для відновлення діяльності демократичної коаліції, до якої може приєднатися фракція Блоку Литвина.

«У мене як у Прем'єр-міністра немає зацікавленості в дострокових виборах і знищенні демократичної коаліції, тому що в цьому немає ніякої логіки. Якщо Президент поведе парламент на дострокові вибори, я хочу, щоб він чітко усвідомлював, що ідеологічна демократична більшість в парламенті зникне саме тому, що довіра до нього в суспільстві знизилася до критично низької позначки. І його команда не зможе набрати той результат, який вони показали на попередніх виборах», – додала Прем’єр-міністр.

Ю. Тимошенко підкреслила, що має намір відстоювати відновлення діяльності демократичної коаліції доти, доки не зрозуміє, що «руйнівні тенденції у Президента перемагають над любов’ю до України». «Тільки-но я це відчую, шукатиму інші шляхи. А поки ми працюємо над тим, щоб у будь-який спосіб заманити Президента з його командою назад, у коаліцію, і разом із Володимиром Литвином із ранку до вечора цим займаємося. Якщо не вдасться його заманити назад, то ми будемо думати, як створювати вимушені союзи, але не допустити дострокових виборів», – додала вона.

При цьому прем'єр повідомила, що більшість депутатів фракції НУ-НС, зокрема, від Народного Руху України, від «Народної самооборони», від Партії захисників вітчизни і Християнсько-демократичної партії не підтримали вихід фракції зі складу демократичної коаліції.

За словами Ю. Тимошенко, фракції БЮТ і Блоку Литвина готові провести спільну зустріч з фракцією НУ-НС відразу після того, як «нашоукраїнці» відмовляться від ультимативних вимог.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG