Доступність посилання

ТОП новини

Яценюк не виключає своєї участі у дострокових виборах в демократичному блоці


Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк в ефірі Радіо Свобода підтвердив, що зараз триває робота над формуванням нової партії.

Водночас, він зауважив, що за такий короткий термін, який залишився до можливих дострокових виборів, сформувати партію, яка б дійсно базувалася на певних ідеологічних принципах, практично неможливо.

Більше того, навіть у разі її створення законодавство забороняє брати участь у виборах партіям, які існують менше одного року. Тому Арсеній Яценюк не виключає своєї участь у виборах у демократичному блоці, якщо такий буде створено.

Відповідаючи на уточнююче запитання, про який саме блок ідеться, оскільки їх може бути багато, спікер зауважив, що «у блоці Юлії Володимирівни всі місця вже зайняті».

За словами Арсенія Яценюка, шанси на створення нової коаліції, в тому числі й мегакоаліції у складі БЮТ і Партії регіонів, дуже низькі.

Він нагадав, що вже говорив, коли ці дві сили почали синхронно голосувати в парламенті, що «це весілля закінчиться так і не почавшись». «Так і буде, бо цей союз алогічний», – сказав голова Верховної Ради.

Він також зауважив, що не бачить нічого страшного у дострокових виборах парламенту, бо вибори – це демократичний механізм» і це – «ще один шанс».
XS
SM
MD
LG