Доступність посилання

ТОП новини

Президент вірить не в коаліцію БЮТ і «регіонів», а в дострокові вибори


Виступаючи перед представниками Українсько-американської ділової ради в перебігу візиту до США, Віктор Ющенко, серед іншого, повторив свою думку, що наразі у Верховній Раді де-факто створена така нова коаліція.

Президент також висловив переконання, що події в українському парламенті після 2 вересня не є суто внутрішньополітичним питанням. «Це, по суті, є Грузія-2, мета якої – дестабілізувати ситуацію», – сказав він.

За словами Ющенка, український сценарій розвитку подій передбачав, зокрема, підняття прохідного бар’єру до парламенту і проведення в грудні дострокових виборів Президента, Верховної Ради і місцевих рад, у результаті чого мала утворитися «неєвропейська коаліція» з двох політичних сил, яка радикально змінила б внутрішній і зовнішній політичний курс держави.

Президент заявив, що не вірить, що коаліція у складі БЮТ, Партії регіонів та комуністів відбудеться. «Цей союз унеможливлює сьогодні виключно людська реакція», – сказав він.

«Я не вірю в союз, який запропонували 2 вересня. Я мало вірю в те, що переговорний процес може бути успішним. Я більше довіряю тому, що політичні сили вийдуть на тему дострокових виборів», – відзначив Президент.

При цьому він ані словом не згадав про переговори про коаліцію, що їх вели останніми днями фракції блоку «Наша Україна – Народна самооборона», Блоку Юлії Тимошенко і Блоку Литвина.

Деякі учасники тих переговорів стверджували, що в Секретаріаті Президента роблять усе, щоб зірвати їх.
XS
SM
MD
LG