Доступність посилання

ТОП новини

В’ячеслав Кириленко критикує БЮТ за бездіяльність у створенні коаліції


Голова фракції блоку «Наша Україна – Народна самооборона» В'ячеслав Кириленко критикує фракцію Блоку Юлії Тимошенко за відсутність реальних дій, спрямованих на створення коаліції фракцій БЮТ, НУНС і Блоку Литвина.

«Таким чином, на тлі постійних закликів про необхідність створення такої коаліції з боку наших колишніх партнерів ми не бачимо ніяких дій, які б робили хоча б один крок назустріч позиції «Нашої України», – заявив Кириленко на сьогоднішньому засіданні Верховної Ради.

У зв'язку з цим Блок «Наша Україна – Народна Самооборона» запропонував БЮТ і Блоку Литвина прийняти 4 пропозиції НУНС, які могли б свідчити про спрямованість БЮТ на створення коаліції.

Серед них Кириленко назвав необхідність узгодження порядку денного НУНС, БЮТ і БЛ, скасування проголосованих у першому читанні законопроектів про Всеукраїнський референдум і про державну службу, ухвалення загальної заяви трьох фракцій щодо ситуації в Грузії

Також НУНС вимагає від Блоку Литвина і БЮТ привселюдно відмовитися від спроб повторно подолати вето на 5 законів, до яких Президент Віктор Ющенко висловив свої претензії.

********
Литвин: умова створення коаліції БЮТ-НУНС-БЛ – відмова від ультиматумів

Голова фракції блоку свого імені Володимир Литвин вважає, що умовою об’єднання фракцій блоку Юлії Тимошенко, блоку «Наша Україна – Народна самооборона» і блоку Литвина має бути відмова політичних сил від ультиматумів.

Про це він сказав, виступаючи сьогодні у Верховній Раді.

«Головне, що повинне нас сьогодні об’єднати – це відмова від ультиматумів. Я переконаний, що спроба диктувати умови — це неприйнятна позиція», – сказав він.

У такий спосіб лідер Володимир Литвин відреагував на висунуті головою фракції НУНС В’ячеславом Кириленком умови для координації дій з БЮТ і БЛ.

Литвин зазначив, що коаліція не повинна бути самоціллю, а повинна стати механізмом реалізації певної програми.

Водночас політик закликав своїх колег оприлюднити рішення про дострокові вибори Верховної Ради, якщо таке вже ухвалене.

Володимир Литвин наголосив про необхідність внесення змін до закону про вибори Верховної Ради у разі проведення позачергових парламентських виборів.

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG