Доступність посилання

ТОП новини

БЮТ готовий голосувати за скасування законів від 2–5 вересня вже в четвер


Як заявила Юлія Тимошенко, блок її імені «задля стабільності і припинення хаосу в парламенті» ладен «адекватно реагувати на шантаж і ультиматуми» і скасовувати ухвалені на початку вересня закони, «щоб рятувати Україну».

«Шантажем і ультиматумами» Прем’єр-міністр називає вимоги Блоку «Наша Україна – Народна самооборона», на яких він готовий поновити переговори про коаліцію.

Раніше в середу вона заявила, що її блок готовий прийняти «всі ультиматуми» НУНС, щоб домовитися про коаліцію і так уникнути дострокових виборів.

Водночас увечері в середу, виступаючи на телевізійному «5 каналі», прем’єр категорично не погодилася, що ухвалені 2–5 вересня закони, які, серед іншого, позбавляють Президента цілої низки повноважень на користь Прем’єр-міністра і Верховної Ради, антиконституційні, як їх оцінює Президент.

Тимошенко також запевнила, що її блок не веде переговорів про створення коаліції з Партією регіонів. За її словами, ця партія вже активно готується до дострокових виборів до Верховної Ради.

Голова уряду, крім того, заявила, що її спілкування з головою держави заблоковане. Юлія Тимошенко сказала, що Вікторові Ющенку треба «переглянути своє ставлення до політичної конкуренції».

Раніше в середу прес-служба Президента оприлюднила його слова, що він чекає від Прем’єр-міністра на «реальні кроки зі скасування законів антиконституційного характеру, які були прийняті парламентом із 2 по 5 вересня». Таким чином, вважає Ющенко, Тимошенко підтвердить зроблені нею заяви політичними діями.
XS
SM
MD
LG