Доступність посилання

ТОП новини

Медіа-профспілка вимагає порушити кримінальну справу за фактом побиття журналістів


Як повідомив Голова Київської незалежної медіа-профспілки Юрій Луканов, 2 жовтня фотокореспонденту газети «Коммерсантъ-Украина» Олександру Течинському було зламано руку, фотокореспонденту УНІАН Володимиру Гонтарю завдано травм, а у журналіста Ігоря Луценка відібрали фотокамеру.

До таких дій вдалися представники однієї з охоронних фірм під час акцій протесту активістів організації «Захистимо старий Київ» проти будівництва чергового багатоповерхового будинку на Печерську.

«Моменти побиття зафіксовано фотографічно. Обличчя нападників добре видно. Події відбувалися на очах у міліції, але вона не втручалася», – зазначається у заяві Київської незалежної медіа-профспілки.

Голова профспілки Юрій Луканов вимагає порушити кримінальну справу за фактом побиття журналістів та перешкоджання їхній професійній діяльності, а також провести службове розслідування з метою з`ясувати, хто конкретно у міліції давав вказівку правоохоронцям не втручатися у конфлікт.

Мешканці прилеглих будинків уже кілька місяців захищають територію навколо Будинку звукозапису від незаконної, на їхню думку, забудови.

2 жовтня забудовники з допомогою охоронного агенства спробували завезти техніку для початку будівництва. Їм перешкоджали місцеві жителі, співробітники Будинку звукозапису та активісти громадської ініціативи «Збережи старий Київ». Окрім журналістів у конфлікті постраждали й учасники акції протесту.
XS
SM
MD
LG