Доступність посилання

ТОП новини

Генпрокурор доповів Президентові про резонансні справи


Олександр Медведько повідомив про те, як просувається розслідування убивства журналіста Георгія Гонгадзе.

За його словами, досягнуто домовленість про проведення фоноскопічної експертизи в одній із європейських інституцій у листопаді.

«У нас є порушена кримінальна справа за фактом організації вбивства Гонгадзе стосовно посадових осіб держави. Після проведення цієї експертизи, я думаю, можемо порушувати кримінальну справу стосовно конкретних осіб», – сказав Медведько.

Він також повідомив про заходи для встановлення місця перебування генерала міліції Олексія Пукача та його співмешканки, оголошених у розшук.

У справі про отруєння Віктора Ющенка генпрокурор висловив думку, що «слідча оперативна група перебуває на правильному шляху». Наразі проводяться допити та оперативно-розшукові заходи.

Генпрокуратура направила слідчих до Грузії та Німеччини для проведення слідчих дій, щоб вийти на порушення кримінальної справи стосовно певної фізичної особи.

Олександр Медведько також повідомив про розслідування справи стосовно організатора квартирної афери компанії «Еліта-Центр». За результатами зустрічі з генеральним прокурором Швейцарії було домовлено про екстрадицію підозрюваного в цій справі Олександра Шахова. «Генеральний прокурор Швейцарії привіз нам листа про те, що ми можемо екстрадувати його 9 жовтня», – сказав Медведько.
XS
SM
MD
LG