Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 12:56

Лідери 5 партій блоку НУНС вимагають швидше створювати коаліцію з БЮТ


Лідер ХДС Володимир Стретович, голова Європейської партії України Микола Катеринчук, представник Народного руху України В’ячеслав Коваль, представник партії «Вперед, Україно!» Олег Новіков та лідер Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін заявили в п’ятницю, що настав час обговорити ситуацію навколо створення демократичної коаліції, скликавши для цього засідання фракції і політради блоку «Наша Україна – Народна самооборона».

Володимир Стретович стверджує, що в четвер уночі була випрацювана спільна коаліційна угода», а в п’ятницю «керівництво НУНС зникло з парламенту».

Його підтримав Микола Катеринчук, наголосивши, що «повна відповідальність за завал коаліційних переговорів лежить на керівництві фракції, на партії «Наша Україна».

Представник партії «Вперед, Україно!» Олег Новіков заявив, що БЮТ задовольнила всі вимоги, і, за його словами, зараз «немає жодних перешкод для створення демократичної коаліції».

А на думку Юрія Кармазіна, коаліцію досі не створено, бо «кілька політичних авантюристів хочуть залишити країну на 205–210 днів без дієздатного парламенту».

Представник Народного руху України В’ячеслав Коваль заявив, що позицію цих 5 партій офіційно підтримує 30 народних депутатів із 72, які є членами фракції НУНС.

Пізніше лідер фракції НУНС і лідер «Нашої України» В’ячеслав Кириленко назвав заяви представників п’яти партій зі складу блоку «окремою позицією 18 депутатів».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG