Доступність посилання

ТОП новини

Президент України відбув до Великобританії


Віктор Ющенко планує зустрітися з британським прем’єром Ґордоном Брауном та міністром закордонних справ Дейвідом Мілібандом. Як повідомили у прес-службі Президента, на цих зустрічах ітиметься про інтеграцію України до Євросоюзу, надання Києву ПДЧ у НАТО та про подальші спільні дії з недопущення ескалації нових конфліктів у Кавказькому регіоні з урахуванням подій у Грузії.

Ключовими пунктами порядку денного українсько-британських переговорів стануть питання співпраці у торговельно-економічній та енергетичній сферах.

Зокрема, Віктор Ющенко пропонуватиме британським компаніям долучитися до проектів із розбудови транспортної, готельної, туристичної, спортивної та телекомунікаційної інфраструктури України для проведення Євро-2012.

Йтиметься і про лібералізацію візового режиму з Великобританією, наслідком якої має стати запровадження безвізового режиму для громадян України.

Ітиметься і про можливу лібералізацію режиму видачі віз із Великобританією, наслідком якої, на думку української сторони, мало б стати запровадження безвізового режиму до цієї держави для громадян України.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG