Доступність посилання

ТОП новини

Велика Британія підтвердила територіальну цілісність і євроінтеграцію України


Про це йшлося в перебігу зустрічей Президента України Віктора Ющенка з Прем’єр-міністром Великої Британії Ґордоном Брауном та міністром закордонних справ Дейвідом Мілібандом у перебігу його робочого візиту до Лондона в понеділок.

Зокрема, в його спільній заяві з Прем’єр-міністром Великої Британії Ґордоном Брауном керівник британського уряду повторив, що Україна має потенціал зробити свій внесок у розквіт і безпеку Європейського Союзу і що, коли Україна виконає критерії, вона має бути прийнята до ЄС повноправним членом.

Велика Британія готова допомогти Україні втілювати майбутню угоду про асоціацію з ЄС, зокрема, в наближенні українського законодавства до норм ЄС, мовиться в заяві.

Ґордон Браун також повторив відданість Великої Британії інтеграції України в НАТО, як і її відданість суверенітетові і територіальній цілісності України.

Серед згаданих у спільній заяві Ющенка і Брауна обговорених ними тем – і співпраця в боротьбі з нелегальною імміграцією і торгівлею людьми, останні події в світовій економіці чи зусилля на вшанування пам’яті про Голодомор і інформування про нього.

Крім того, український Президент обговорив із британським Прем’єр-міністром становище в Грузії.

А ще, як повідомила прес-служба британського прем’єра, обидва керівники обговорили перспективи футбольних команд Англії і України, які мають зійтися в кваліфікаційних матчах Чемпіонату світу.
XS
SM
MD
LG