Доступність посилання

ТОП новини

Дебати у США: МакКейн і Обама критикують Росію


Під час других теледебатів обидва кандидати у президенти заявили, що нової холодної війни можна і треба уникнути, але Москві з її експансіонізмом треба протистояти.

При цьому кандидат від республіканців Джон МакКейн пообіцяв, що Сполучені Штати будуть захищати Україну та Грузію від Росії.

Він висловив обурення зовнішньою політикою Москви у зв’язку із війною в Грузії. Як і під час перших президентських теледебатів, які відбулися 27 вересня, МакКейн наголосив, що вважає нинішнього прем’єр-міністра Росії Володимира Путіна та його оточення «апаратниками КДБ».

«Росія – це виклик для нас», – сказав республіканець і наголосив, що Москва повинна відчути на собі міжнародний тиск не лише з боку Вашингтона, але й інших країн та організацій.

У свою чергу кандидат у президенти США від Демократичної партії Барак Обама зазначив, що колишнім радянським сателітам потрібно надавати не лише моральну, але і «конкретну фінансову допомогу». При цьому серед таких колишніх сателітів він назвав Польщу, Естонію та Латвію.

Треті й останні президентські дебати у США мають відбутися за тиждень. Вибори призначені на 4 листопада.
XS
SM
MD
LG