Доступність посилання

ТОП новини

Як Україні і Польщі покращити імідж до Євро-2012?


Київ – Постійна політична криза в Україні та корупційний скандал у Федерації футболу Польщі підривають міжнародний імідж господарів Євро-2012. Вже зараз оглядачі пишуть, що в історію футболу Україна і Польща увійдуть як найбільш нестабільні співорганізаторки чемпіонату футбольної першості Європи. Щоб змінити такий погляд європейців, українці і поляки від сьогодні починають іміджеву програму, яку замовили уряди двох держав.

Іміджеву кампанію українці і поляки вирішили будувати на тому, що розповідатимуть про те, як багато дві країни вже зробили і ще планують зробити для того, щоб гідно прийняти європейську першість з футболу.

Відкриваючи українське представництво Польської туристичної організації віце-міністр туризму Польщі Катажина Собєрайська зазначила: «Коли ідеться про Євро-2012, своє критичне ставлення до наших двох країн європейці аргументують погано розвиненою діловою, туристичною і супутніми інфраструктурами. Тож ми з українськими колегами підготували спільні проекти для залучення інвестицій у такі галузі, як будівництво готелів, модернізація і розбудова туристичної інфраструктури, обладнання готелів, аеропортів і залізничних вокзалів сучасним устаткуванням. Євро-2012 – це наш шанс для модернізації економіки і туристичного прориву. І ми мусимо його використати».

За словами Катажини Собєрайської та директора Польської туристичної палати Яна Корсака, українсько-польські інвестиційні пропозиції розміщатимуть на урядових сайтах та на сайтах установ, які опікуються підготовкою до Євро-2012. Пропозиції поляків та українців презентуватимуть і на міжнародних ділових форумах, каже Ян Корсак. Польська сторона сподівається, що інвестиційні пропозиції будуть оприлюднені найближчим часом.

«Що стосується спортивної інфраструктури, то ми вийшли з проблемної зони»

Міністр України у справах молоді та спорту Юрій Павленко вважає, що імідж України і Польщі можна покращити лише завдяки своєчасному виконанню робіт, пов’язаних з підготовкою до Євро.

«Ми входимо у нормальний план і ритм підготовки до Євро-2012. Так – ми маємо проблемні питання з аеропортами і готелями. Але є всі необхідні гарантії, є плани реконструкції, тому до 2012 року ми будемо мати належну інфраструктуру: і готелі, і аеропорти, які зможуть прийняти необхідну – у відповідності до вимог УЕФА – кількість людей. Що стосується спортивної інфраструктури, то ми вийшли з проблемної зони», – зауважив Юрій Павленко.

Голова Національного агентства України з підготовки до Євро-2012 Євген Червоненко додає, що лише політична стабільність, «справжня» боротьба з корупцією та створення прозорих механізмів для розвитку бізнесу і приватної ініціативи і в Україні, і в Польщі можуть поліпшити міжнародний імідж двох держав. Адже дві держави грають в одній команді під назвою «Євро-2012», нагадують українські урядовці.

(Київ – Прага)

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG