Доступність посилання

ТОП новини

Італія підтримує надання ПДЧ Україні


Італія підтримує Україну в її бажанні приєднатися до Плану дій для членства в НАТО в грудні, це заявив Президент Італії Джорджо Наполітано під час зустрічі з Президентом Віктором Ющенком, повідомляє прес-служба голови української держави.

Водночас український Президент наголосив на незмінності євроатлантичного курсу України, висловивши надію, що країни-члени НАТО адекватно підійдуть до питання надання Україні ПДЧ у грудні на зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.

Крім того, під час сьогоднішньої зустрічі президенти говорили про двосторонні відносини України та Італії, зокрема про вирішення проблемних питань української громади на італійській території.

Віктор Ющенко заявив, що Україна загалом задоволена станом своїх двосторонніх відносин з Італією, водночас наголосивши на важливості подальшої активізації українсько-італійського політичного діалогу на найвищому рівні.

Голова української держави окремо відзначив зацікавленість України у розширенні торговельно-економічної співпраці з Італією.

Також президенти обговорили ситуацію у Грузії. «Ми стурбовані ситуацією на Кавказі», – зазначив Наполітано. Він наголосив на важливості принципу поваги до незалежності та суверенітету будь-якої країни.

Віктор Ющенко висловив переконання, що поширення зони безпеки на схід є одним зі стратегічних інтересів країн ЄС. За його словами, важливим є і гарантування безпекового балансу в регіоні Чорного моря.

Сьогодні Віктор Ющенко відбув до Італії із дводенним візитом.

XS
SM
MD
LG