Доступність посилання

ТОП новини

Секретаріат: БЮТ хоче паралiзувати роботу всiх адмiнсудiв Києва


Народнi депутати вiд блоку Юлії Тимошенко намагаються паралiзувати роботу всiх адмiнiстративних судiв Києва, заявив керiвник Служби з представництва в судах України iнтересiв Президента Руслан Кирилюк.

Так він прокоментував масову присутнiсть народних депутатiв у примiщеннi Окружного адмiнiстративного суду Києва та навколо нього, повiдомляє прес-служба глави держави.

«Зiрвавши вчорашнє засiдання апеляцiйного суду за допомогою юридичних диверсiй, депутати з БЮТ вдалися до дiй фiзичних, кинувши всi сили на блокування Окружного адмiнiстративного суду Києва, тим самим перешкоджаючи задоволенню їхнього ж клопотання про направлення матерiалiв справи до суду апеляцiйної iнстанцiї», – зазначив Кирилюк.

На його думку, бютівці сподіваються зірвати і сьогоднішнє засідання апеляційного суду, «оскiльки розумiють вiдверту неправосуднiсть ухвали щодо указу президента та неминучiсть її скасування, так само як i неминучiсть проведення позачергових виборiв».

10 жовтня Окружний адміністративний суд Києва за позовом БЮТ припинив дію указу Президента про достроковий розпуск парламенту. Суд також заборонив ЦВК проводити будь-які засідання, пов’язані з організацією позачергових виборів до Верховної Ради.

Секретаріат Президента оскаржив це рішення в Апеляційному суді столиці. У ці хвилини апеляцію розглядають у суді, а під його стінами мітингують близько півсотні прихильників БЮТ.

XS
SM
MD
LG