Нацбанк вчинив правильно, – пише газета «Голос України». Це логічні кроки в періоди ажіотажного попиту на валюту. Газетярі не сумніваються, що у Нацбанку, як регулятора, достатньо грошей і влади для стабілізації валютного курсу. Так само достатньо для того, щоб не втратити довіри у вкладника, яка вже захиталася через втрату її у комерційних банків один до одного. Однак треба розуміти, – наголошує далі видання, що золотовалютні резерви країни відтепер починають збільшувати грошову масу в обігу, а відтак – стимулювати інфляційні процеси. З чим боролися, на те й напоролися. Теперішні рухи Нацбанку журналістам нагадують роботу мінера, який прагне зупинити годинниковий механізм, запущений ще навесні – в період ревальвації гривні. Стаття називається «Бомба під довіру».
Українські спеціалісти галузі «психо» переконані – до Всесвітнього дня психічного здоров’я, який нещодавно відзначався, так чи інакше має стосунок кожен мешканець країни. Це не значить, що 46 із лишком мільйонів людей усі як один потерпають від психічних розладів. Просто в кожного з нас є психіка, за станом якої треба слідкувати. Про що може сигналізувати агресія, скажімо, на раптові дотики незнайомих людей у метро, розповідає газета «Україна молода» у матеріалі «Ми не психи!».
До закінчення приватизації житла лишилося 78 днів. Як інформує газета «Факти», після розпуску парламенту вже нікому буде вкотре подовжувати термін переходу державного і комунального майна в приватну власність.
Італійський співак Ерос Рамазотті вирішив перенести свій концерт в Україні у зв’язку з нестабільною політичною ситуацією в країні. Більше про причини такого рішення розповідає газета «Сегодня» у публікації «Рамазотті приїде, коли буде спокійно».
(Київ – Прага)