Доступність посилання

ТОП новини

Уряд завтра надасть РНБО пропозиції з подолання кризи


Світова фінансова криза не має сильного впливу на економіку України порівняно з іншими країнами, вважає прем’єр-міністр Юлія Тимошенко.

При цьому, відкриваючи сьогоднішнє засідання уряду, вона вказала на проблему в гірничо-металургійному комплексі, яка, на думку прем’єра, найближчим часом повинна розв’язатися завдяки урядовим заходам.

Водночас Тимошенко вважає послідовними дії Кабінету Міністрів і Національного банку щодо запобігання впливу світової фінансової кризи на Україну.

За словами прем’єра, на вчорашній зустрічі з європейськими політиками у Брюсселі вона отримала пропозиції з подолання наслідків фінансової кризи.

Уряд проаналізує ці пропозиції й надасть їх на завтрашньому засіданні Ради національної безпеки й оборони.

«Я думаю, що ми зможемо всi цi пропозицiї систематизувати та передати завтра на засiданнi РНБО для того, щоб можна було їх враховувати пiд час ухвалення ключового документа про порядок запобiгання впливу фiнансової свiтової кризи на Україну», – сказала прем’єр.

Раніше Тимошенко заявляла, що за можливі наслідки світової фінансової кризи для України відповідають Національний банк і Рада національної безпеки й оборони.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG