Доступність посилання

ТОП новини

«Народна самооборона» веде переговори з Кличком


Громадянський рух «Народна самооборона» веде переговори з лідером блоку свого імені Віталієм Кличком про спільну участь у дострокових парламентських виборах.

Про це заявив лідер Громадянського руху «Народна самооборона», міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко в інтерв’ю газеті «Україна молода».

«Що ж до участі у виборах, то «Самооборона» обговорюватиме два варіанти, які залежатимуть від часу й формату виборчої кампанії: або приєднання до великого блоку (яким може бути БЮТ), або окремий похід. Різні соціологічні дослідження – від Фонду Разумкова до НІСД – показують наш рейтинг на рівні 2,4-2,8%. Не виключене також створення блоку на основі «НС» із залученням «вільних» демократів», – сказав Ю. Луценко.

На уточнююче запитання, чи має він на увазі екс-міністра оборони України Анатолія Гриценка, він сказав: «Не тільки. Поки що ми ведемо переговори з Віталієм Кличком», чекаємо від нього відповіді».

Водночас лідер «Народної самооборони» заявив, що офіційно не обговорював з лідером БЮТ Юлією Тимошенко спільну участь очолюваних ними політичних сил у передвиборчій кампанії. «Можу поклястися, що в мене ще не було офіційних розмов із Тимошенко ані про входження до її блоку, ані про квоту для «Самооборони», ані про місце Луценка у списку», – запевнив він.

Крім того, він прогнозує, що дострокові вибори до Верховної Ради за нинішніх обставин можуть відбутися лише у лютому-березні 2009 року. «Якщо Президент наполягатиме, як він це робить, зараз, то в лютому-березні. А якщо ні, якщо парламент отримає можливість попрацювати над розв’язанням надзвичайної економічної ситуації, тоді вибори нової ВР можливі в жовтні наступного року», – сказав Ю. Луценко.


XS
SM
MD
LG