Доступність посилання

ТОП новини

Верховна Рада не має згоди, але працюватиме


Парламент має намір продовжувати свою роботу аж до затвердження погодженого законопроекту про мінімізацію впливу світової фінансової кризи на економіку України, заявив Арсеній Яценюк.

«У нас зараз немає іншого виходу. Це не політичне питання», – сказав Голова Верховної Ради в понеділок, відкриваючи нараду з представниками міжнародних фінансових організацій.

Але законопроект, який може бути розглянутий у парламенті, на його думку, не вирішить усіх проблем.

«Він дуже далекий від того, щоб сказати, що після прийняття цього законопроекту в Україні буде світле майбутнє», – сказав Яценюк.

При цьому він додав, що метою ухвалення такого законопроекту є доступ до ресурсів міжнародних фінансових організацій.

На даний час в Україні немає єдиної програми дій для подолання наслідків світової фінансової кризи на українську економіку.

У понеділок погоджувальна рада лідерів фракцій щодо погодження антикризового пакета завершилась безрезультатно.

Напередодні стало відомо, що Міжнародний валютний фонд готовий надати Україні 16,5 мільярдів доларів резервного кредиту.

Ці кошти будуть надані після того, як досягнену угоду з українським керівництвом схвалить Рада директорів МВФ, а в Україні будуть внесені необхідні зміни в банківське законодавство.

Іще минулої п’ятниці Яценюк підписав розпорядження про створення робочої групи з підготовки єдиного узгодженого законопроекту щодо подолання в Україні наслідків світової фінансової кризи.

Нині в парламенті зареєстровані шість законодавчих актів, які стосуються цього питання. Але, за словами спікера, жоден із них не має підтримки необхідної кількості депутатів.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG