Доступність посилання

ТОП новини

Івано-Франківщина приймає естафету міжнародної акції «Незгасима свічка»


На Вишківському перевалі Карпат офіційна делегація Івано-Франківщини прийняла естафету акції від Закарпаття. Потім вогонь «Незгасимої свічки» перевезли до Івано-Франківська, де на Вічевому майдані відбулися заходи в рамках цієї акції.

За участю молоді та громадськості міста пройшла акція «33 хвилини», на якій молоді люди зачитували спогади очевидців Голодомору 1932–33 років.

Священики відслужили панахиду за жертвами Голодомору. Учасники акції запалили свічки і лампади від «Незгасимої свічки» й поклали їх разом із вінками та квітами до пам’ятників жертв комуністичних репресій у Меморіальному сквері.

Також відбулося жалобне віче за участю представників облдержадміністрації, облради та Івано-Франківського міськвиконкому, на якому згадували причини і жертв Голодомору.

У понеділок Прикарпаття передасть естафету акції Тернопільській області.

Міжнародна акція «Незгасима свічка» розпочалася 1 квітня цього року в Австралії і протягом року пройшла у 33 країнах світу.

У Росії, за повідомленням МЗС України, проведення акції фактично заборонили всупереч попередній домовленості.

В Україні акція «Незгасима свічка» стартувала 26 жовтня. Після проведення заходів в усіх обласних центрах 21 листопада «Незгасиму свічку» доставлять до Києва, де пройдуть державні заходи на вшанування пам’яті жертв Голодоморів.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG