Доступність посилання

ТОП новини

Мільйон безробітних може бути в Києві – заступник Черновецького


Заступник мера Києва та заступник голови партії «Єдиний центр» Людмила Денисюк в ефірі Радіо Свобода заявила: «Сьогодні вже 100 тисяч безробітних в галузі будівництва у Києві. Якщо так буде на далі, то планується до 1 мільйона безробітних по всьому Києву».

А вже лідер Народно-демократичної партії, народний депутат 3-4 скликання 1998-2006 років Людмила Супрун зазначила: «Я думаю, що в Києві зупиниться частина підприємств, які займаються фінансами. Також може зупинитися частина будівельних компаній».

Людмила Денисюк додала: «Зупинок великих столичних підприємств я не очікую, оскільки ми отримали кредит МВФ. Треба розглядати закони, які підуть на користь економіки. Проте, я думаю, що нас очікують пам’ятники довгобудів – це і компанія «ХХІ століття», «Оболонь» і «Столиця».

«Ми знаходимося на межі – або Україна виходить разом із усіма з кризи, або ми тонемо. Ще не пізно відновити довіру між громадянами і банківською системою. Нацбанк має встановити співвідношення між гривнею й іншими валютами та дозволити банківський системі відступати від цієї межі +/- 5%. Громадяни повинні віддати свої гроші в банківську систему. В усіх країнах державні гроші пішли в ринкову економіку», – сказала Людмила Супрун.

Вона також зауважила: «Сьогодні держава обкрадає Київ, коли вилучає гроші, які належать Києву. Через це Києву не вистачить приблизно 1 мільярда 200 мільйонів гривень, щоб дотягнути до кінця року. Києву цих грошей не вистачить. Постраждали не лише ті, хто працює в реальній сфері економіки, найбільше звільнених у фінансових компаніях. У такому випадку постраждають і кияни».

Зі свого боку Людмила Денисюк зазначила: «Київ єдине місто в країні, яке надавало кредити на розвиток малого та середнього бізнесу. Це бізнес, який створює нові робочі місця та розвиває виробництво. А зараз вже три місяці підприємства не отримують кредити, тобто вони банкрутують».
XS
SM
MD
LG