«Є завищені сподівання від нового і недосвідчено президента США, в діях якого може датися взнаки поспішність і незваженість», – цитує думку політолога Володимира Фесенка газета «Факти». Він нагадує про Джона Кеннеді, з яким часто порівнюють Обаму, який свого часу також сприймався як певний символ лібералізації міжнародних відносин і нового курсу. Однак саме при Кеннеді США втягнулись у Карибську кризу і війну у В’єтнамі, – нагадує політолог.
Голова Верховного суду України Василь Онопенко в газеті «Діло» розповідає, скільки він заробляє і чому у нього зіпсувалися стосунки з Президентом В.Ющенком. Зокрема, колишній член парламентської фракції БЮТ заперечує, що на нього має вплив Юлія Тимошенко і що саме вона є причиною погіршення його стосунків з Главою держави. В. Онопенко переконує, що має власну позицію і жодного разу не захищав позицію БЮТу.
В Україні 11 жіночих колоній, покарання у яких відбувають майже 10 тисяч засуджених. Як інформує газета «Голос України», держава фінансує їх наполовину, решту ж коштів на своє утримання ув'язнені заробляють самі. А ще, пише далі парламентський щоденник, в Україні Закон про соціальну реабілітацію колишніх ув'язнених не діє. Кошти для цього держава не виділяє, тому вони знову і знову потрапляють за ґрати. Більше про проблеми ув’язнених розповідається в статті «Жінка і в'язниця — речі несумісні».
Через два місяці чимало будинків перетворяться на домашні лазарети. Як пише газета «Україна молода», за багато років українці вже звикли до зимової епідемії грипу. Спалах захворюваності «вибухає» то в грудні, то в січні, то взагалі в лютому, але традиційно зачіпає декілька мільйонів людей і завдає збитків як сімейним бюджетам, так і економіці країни в цілому. Невже цього не можна уникнути? Відповідь журналісти шукали як у дипломованих лікарів, так і в пересічних українців, які не потрапляють у полон до «грипозних монстрів» за будь-якої епідемії. Заголовок публікації «Вірус на дієті».
(Київ – Прага)