Доступність посилання

ТОП новини

Генпрокуратура не знайшла ознак зради в діях Тимошенко


У діях Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко та окремих службових осіб Кабінету Міністрів не виявлено ознак протиправної діяльності на шкоду національним інтересам України.

Як повідомили у прес-службі БЮТ, про це йдеться в листі-відповіді заступника генерального прокурора Віталія Щоткіна на адресу народного депутата від БЮТ Святослава Олійника, який просив надати інформацію щодо перевірки звинувачень, озвучених представником Секретаріату Президента.

«Наразі не отримано достатньої інформації про конкретні кримінально переслідувані порушення закону, завдану ними шкоду та винних у цьому службових осіб Кабінету Міністрів України», – йдеться у листі Генпрокуратури.

У відомстві повідомили, що Служба безпеки у липні-вересні цього року проводила відповідну перевірку за зверненням Секретаріату Президента. Також СБУ зверталася до Генпрокуратури із пропозицією щодо проведення спільної перевірки.

При цьому в Генпрокуратурі зазначили, що «законодавством не заборонено висловлювати критику з приводу вчинення Прем’єр-міністром України певних дій та його діяльності».

У серпні заступник голови Секретаріату Президента Андрій Кислинський звинуватив прем’єра Юлію Тимошенко в державній зраді. Відповідні матеріали Секретаріат передав правоохоронцям.

XS
SM
MD
LG