Доступність посилання

ТОП новини

Уряд повністю переказав кошти місцевим бюджетам на подолання наслідків повені – Турчинов


Перший віце-прем’єр-міністр заявив у п’ятницю, що на цей день не існує жодної проблеми з фінансуванням робіт для подолання наслідків стихійного лиха, яке сталося в шести західних регіонах влітку цього року.

За словами Олександра Турчинова, уряд не має заборгованості перед місцевими бюджетами, оскільки своєчасно і «до копійки» перерахував місцевим бюджетам заплановані кошти.

«Тепер ці кошти від місцевої влади повинні дійти до людей», – сказав він.

Раніше цього дня Рада національної безпеки і оборони України визнала недостатньою роботу уряду для подолання наслідків липневої повені в шести західних областях.

На думку Президента, у напрямку подолання наслідків кризи була проведена велика робота, однак значна частина завдань іще не вирішена. За даними Віктора Ющенка, станом на 4 листопада з 32 завдань відповідно до рішення РНБО не виконані 14.

Як заявив заступник голови Секретаріату Президента Роман Безсмертний, уряд не забезпечив достатню організацію робіт з подолання наслідків стихії, а також погано їх профінансував.

Нещодавно Президент уже заявляв, що незадоволений темпами фінансування Кабміном робіт для ліквідації наслідків повені.

Натомість Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявляла, що уряд у повному обсязі профінансував роботи для ліквідації наслідків стихії.

У липні Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська, Закарпатська, Чернівецька й Вінницька області потерпіли від повені.
XS
SM
MD
LG