Доступність посилання

ТОП новини

Обама і Медведєв планують невдовзі зустрітися


Це має статися «в найближчій перспективі».

Президент Росії Дмитро Медведєв телефоном привітав новообраного президента США Барак Обама з перемогою на виборах президента США та з переконливим загальним успіхом Демократичної партії.

Під час розмови сторони відзначили пріоритетний характер відносин Росії та США, позитивний розвиток яких принципово важливий не тільки для народів двох країн, а й для міжнародного співтовариства загалом.

Вони наголосили, що в умовах, коли світ стикається з серйозними проблемами глобального характеру, які потребують об’єднання зусиль усіх держав, у РФ і США спільні завдання і спільна відповідальність.

«Було висловлено прагнення до налагодження конструктивної та позитивної взаємодії на благо міжнародної стабільності та розвитку. Д. Медведєв і Б. Обама виходять з необхідності організації двосторонньої зустрічі в найближчій перспективі», – мовиться в повідомленні прес-служби Кремля.

Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров не виключив, що така зустріч відбудеться під час саміту фінансової «двадцятки» у Вашингтоні в листопаді.
XS
SM
MD
LG