Доступність посилання

ТОП новини

У Закарпатті фінансові порушення виявлені у 98% перевірених установ – КРУ


У Закарпатській області за підсумками 9 місяців цього року фінансові порушення виявлені в 98% із перевірених підприємств, установ та організацій.

За повідомленням начальника Контрольно-ревізійного управління в Закарпатській області Володимира Дикуна, за цей період працівники КРУ в області провели 314 контрольних заходів, під час яких перевірено 308 підприємств, установ та організацій, з них 229 – бюджетні установи та організація.

Встановлені порушення фінансово-господарської дисципліни на 302 підприємствах, установах та організаціях або практично в 98% від загальної кількості перевірених (за аналогічний період минулого року цей показник становив 87,4%).

«Серед основних порушень, виявлених контролерами-ревізорами.., досить багато фактів недоотримання (втрати) фінансових ресурсів. Подібні приклади зафіксовані на 189 об'єктах контролю. Загальна сума недоотриманих коштів перевищує 3,9 мільйона гривень, що майже на 1,5 мільйона гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року», – зазначив Володимир Дикун.

Проведеними контрольними заходами на 267 підприємствах, установах та організаціях встановлені незаконні, нецільові витрати і недостачі на загальну суму 11,5 мільйона гривень. Незаконні витрати виявлені на 261 об'єкті контролю на загальну суму 9,7 мільйона гривень. На 47 підприємствах, установах та організаціях встановлені факти проведення витрат не за цільовим призначенням на загальну суму 1,5 мільйона гривень. Крім того, на 57 об'єктах встановлені факти недостач ресурсів на загальну суму 350 тисяч гривень.

XS
SM
MD
LG