Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко: Відновлення приватизації ослабить вплив кризи на Україну


Відновлення приватизації зможе ослабити негативний вплив світової фінансової кризи на економіку України, вважає прем’єр-міністр Юлія Тимошенко.

На нараді з представниками паливно-енергетичного комплексу в Кабінеті Міністрів вона заявила: «Ми можемо повернутися до проектів чесної, прозорої та конкурентної приватизації, яка зможе залучити сотні мільярдів інвестицій і для придбання об'єктів, і для їх реконструкції та модернізації… Це дасть змогу Україні м'яко проходити фінансову кризу».

За словами Тимошенко, Фонд держмайна повинен готуватися до чесної та прозорої аукціонної приватизації тих об'єктів, які, на її переконання, внаслідок штучно створених обставин і перешкод на сьогодні не вдалося продати.

У державному бюджеті України на цей рік надходження від приватизації передбачено в розмірі 8 мільярдів 602 мільйони гривень. Натомість Фонд державного майна України отримав від приватизації за січень-серпень цього року 348 мільйонів гривень.

Наступного року від приватизації планують отримати 8,5 мільярда гривень.

На початку осені Президент Віктор Ющенко заявив, що приватизаційний процес в Україні заблокований, бо немає переконання, що уряд використає кошти, отримані від приватизації, на розвиток країни, а не на популістські кроки.

XS
SM
MD
LG