Доступність посилання

ТОП новини

Кабмін займеться бездомними і безпритульними


Уряд на своєму засіданні створив Координаційну раду з питань соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей.

Як повідомили у прес-службі Міністерства праці та соціальної політики, також було затверджено Положення про Координаційну раду.

Координаційну раду очолить міністр праці та соціальної політики Людмила Денисова, яка особисто затверджуватиме персональний склад новоутвореного органу.

До ради, за словами міністра, увійдуть заступники керівників усіх причетних до розв’язання проблем бездомних громадян і безпритульних дітей центральних органів виконавчої влади, за згодою народний депутат України – представник профільного комітету Верховної Ради, Уповноважений з прав людини, голова Асоціації міст України, а також представники всеукраїнських громадських організацій, науковці тощо.

«Ми вважаємо, що утворення такого органу є логічним кроком у консолідації зусиль для розв’язання проблеми бездомності й безпритульності, призупинення розвитку цього соціального явища, забезпечення максимального охоплення бездомних громадян і безпритульних дітей соціальними послугами», – відзначила міністр праці та соціальної політики.

XS
SM
MD
LG