Доступність посилання

ТОП новини

Кириленко й надалі керуватиме партією


В’ячеслав Кириленко фактично й надалі керуватиме партією «Народний Союз Наша Україна», попри обрання головою партії президента Віктора Ющенка.

Про це сказав журналістам делегат з’їзду партії, народний депутат від НУ-НС Андрій Парубій. За його словами, рішення про структуру керівних органів «Нашої України» приймуть на наступному етапі з’їзду партії.

Парубій наголосив, що Кириленко буде обраний або заступником голови партії, або головою ради партії.
«Президент України у своєму виступі зазначав, що надалі фактичне керівництво партією буде здійснюватись Кириленком, а власне його (Ющенка) роль буде швидше як ідейного лідера партії. Він зазначив, що тільки так має бути побудована технічна робота – Кириленко має бути фактичним, щоденним менеджером, управлінцем партії», – зазначив він.

Коментуючи питання, чому було прийнято рішення обрати головою партії президента, Парубій зауважив, що для НСНУ був дуже важливий момент чіткої ідентифікації приналежності до партії Ющенка.

Крім того, він повідомив, що у ході наступного етапу з’їзду відбудеться серйозна реорганізація керівних органів партії. Зокрема, рада партії буде суттєво скорочена. Також Парубій зазначив, що на сьогодні у раді партії присутні дуже багато людей, які фактично відійшли від самої партії.

Він також повідомив, що на найближчому засіданні фракції НУ-НС розглядатиметься питання про дисципліну у фракції. За словами Парубія, оцінка дій депутатів, які ігнорують рішення фракції, має бути жорсткішою.

Водночас він зауважив, що жодних кадрових питань, у тому числі і питання кандидатури голови Верховної Ради в суботу на з’їзді «Нашої України» не обговорювали. Також з’їзд партії не ухвалював жодних рішень щодо входження чи невходження у коаліцію з БЮТ або Партією регіонів.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG