Доступність посилання

ТОП новини

Винних у трагедії під Новобогданівкою засудили до ув’язнення


Двох обвинувачених у вибухах артснарядів у Новобогданівці засудили до 6 років позбавлення волі, ще одного – до ув’язнення терміном на понад два роки. Вирок у справі щодо вибухів на артилерійських складах в Запорізькій області у вівторок виніс військовий суд Дніпропетровського гарнізону.

Командир військової части, підполковник Сергій Лілов засуджений до 6 років в’язниці за трьома статтями Кримінального Кодексу – ч. 2 ст. 425 (недбальство), ст. 410 ч. 2 (розкрадання майна), ч. 1 ст. 366 (службова підробка). Рядовий Олег Селін отримав 6 років позбавлення волі, згідно за статтею 414 (порушення правил поводження з небезпечними речовинами). А представник корпорації «Співдружність» на військовій базі Борис Курбатов засуджений до 2-х років 4-х місяців в’язниці за ст. 366 ч. 1 (службова підробка).

За вироком суду, підполковник та рядовий мають також відшкодувати державі збитки, завдані вибухами. За попередніми даними, це понад на 2 мільярди гривень.

6 травня 2004 року, 23 липня 2005-го і 19 серпня 2006 року на військових складах у Новобогданівці Запорізької області виникали пожежі з подальшою детонацією боєприпасів. Від вибухів загалом постраждало понад 2 тисячі людей, дві особи загинули.

XS
SM
MD
LG