Доступність посилання

ТОП новини

Представник БЮТ: Переговори зі створення коаліції завершені на 90%


Переговори про створення коаліції на 90% завершені, і залишається врегулювати юридичні питання, заявляє народний депутат від БЮТ Валерій Писаренко.

За його словами, БЮТ сподiвається на завершення процесу до наступного тижня з тим, щоб вже у вiвторок пiдписати коалiцiйну угоду.

«Ми прогнозуємо, що може бути варiант створення коалiцiї на базi двох полiтичних сил, а пiсля цього буде приєднання й iнших полiтичних сил. На сьогоднiшнiй день активно беруть участь (у переговорах) двi полiтичнi сили – це БЮТ i Партiя регiонiв», – повiдомив депутат.

При цьому, за його словами, можливим є приєднання до коаліції більшої частини НУНС та Блоку Литвина.

Коментуючи заяви деяких депутатів від Партії регіонів, що прем’єр-міністром від коаліції БЮТ і Партії регіонів має бути Віктор Янукович, Писаренко наголосив, що жоден з учасників переговорів від регіоналів не заявив чітко про таку вимогу.

Водночас, за його словами, БЮТ готовий до компромісів у питанні прем’єрства.

«Прем’єр-міністр заявила, що вона не буде ставити цю умову, саме її прем’єрство, як обов’язкову для існування нової великої коаліції», – зазначив депутат.

Сьогодні представник Партії регіонів Сергій Льовочкін висловив переконання, що через місяць фракція БЮТ дасть згоду на призначення лідера Партії регіонів Віктора Януковича прем’єр-міністром: «Поки що ні, але ще місяць невиплати пенсій – і вони погодяться».
XS
SM
MD
LG