Доступність посилання

ТОП новини

НУНС вирішив доопрацювати коаліційну угоду


Фракція блоку «Наша Україна – Народна cамооборона» вирішила продовжити роботу над текстом коаліційної угоди.

Як повідомляє прес-служба НУНС, таке рішення ухвалили сьогодні на засіданні фракції.

Як заявив заступник голови фракції НУНС Тарас Стецьків, «ідеться про доопрацювання. В принципі, ніхто не заперечує проти цієї угоди... Незважаючи на гострі дискусії у фракції, я думаю, ми вийдемо на конструктивне рішення».

Зокрема, НУНС виступає за внесення до коаліційної угоди пункту про заборону на зміни до Конституції.

Крім того, як зазначив Стецьків, на засіданні фракції звучали пропозиції про закріплення в коаліційній угоді необхідності врегулювання відносин між місцевими радами й державними адміністраціями та пункту, що стосується створення виконавчих комітетів при місцевих радах.

Також НУНС вважає за необхідне зафіксувати в коаліційній угоді обов'язковий характер зовнішнього незалежного тестування при вступі до вишу і вказує на необхідність врегулювати бачення нової більшості на механізми проведення всеукраїнського й місцевого референдумів.

Юридично, зазначив Стецьків, коаліції в парламенті наразі не існує, оскільки текст відповідної угоди не підписаний. При цьому він наголосив, що коаліцію буде оформлено найближчими днями.

Вчора Верховна Рада обрала головою парламенту лідера фракції свого імені Володимира Литвина. А він, у свою чергу, оголосив про створення коаліції БЮТ, НУНС і Блоку Литвина.

Пізніше НУНС заявив, що не давав дозволу заступникові голови фракції Борису Тарасюку підписувати коаліційну угоду. Нунсівець Микола Кульчинський відкликав свій голос за обрання спікером Литвина, а Владислав Каськів заявив, що коаліція БЮТ-НУНС-Блок Литвина не була створена.


XS
SM
MD
LG