Доступність посилання

ТОП новини

Необхідно припинити розмови про існування коаліції – Литвин


Володимир Литвин нагадав, що відповідно до рішення Конституційного Суду України, коаліція формується фракціями.

«Рішення трьох фракцій є. Решта – політичні дискусії», – наголосив голова ВР.

На його думку, ті, хто веде розмови щодо існування коаліції, переслідують мету добитися дострокових парламентських виборів.

Водночас, підкреслив голова ВР, в сьогоднішній ситуації такі дострокові вибори є «зухвале насильство над людьми». Як зазначив В. Литвин, на сьогодні є «крихкий мир» між фракціями НУ-НС та БЮТ, і необхідно зробити все для того, щоб його не зруйнувати.

За його словами, єдине, що необхідно, – це дати можливість парламенту «спокійно працювати», ухвалюючи закони.

9 грудня народні депутати обрали Володимира Литвина головою ВР. Після свого обрання В. Литвин повідомив про створення коаліції в складі фракцій "Наша Україна – Народна самооборона", Блоку Юлії Тимошенко і Блоку Литвина.

Ввечері 9 грудня прес-служба фракції НУ-НС заявила, що не схвалювала тексту коаліційної угоди про створення коаліції у складі фракцій НУ-НС, БЮТ і Блоку Литвина.

Текст коаліційної угоди трьох фракцій без узгодження з фракцією підписав заступник голови фракції НУ-НС Б. Тарасюк, підкреслили в прес-службі НУ-НС.

10 грудня на засіданні фракція НУ-НС ухвалила рішення продовжити роботу над текстом коаліційної угоди з БЮТ і Блоком Литвина.

12 грудня народний депутат від Блоку Литвина Олег Зарубінський повідомив, що проект угоди про створення коаліції у складі БЮТ, блоку «Наша Україна – Народна самооборона» і Блоку Литвина повністю узгоджено, однак поки що незрозумілі причини зволікання з її підписанням.XS
SM
MD
LG