Доступність посилання

ТОП новини

Львівський апеляційний адмінсуд: Суддя Зварич перебуває на лікарняному


На сьогодні суддя Львівського апеляційного адміністративного суду Ігор Зварич, звільнений з посади голови цього суду, перебуває на лікарняному, повідомили у прес-службі Львівського апеляційного адмінсуду.

Нині обов’язки голови суду, за даними прес-служби, виконує перший заступник голови Мар’ян Кушнерик.

У суді відмовилися коментувати інформацію про оголошення Зварича в розшук: «Про те, що Ігор Зварич нібито зник і перебуває у розшуку, ми дізналися з повідомлень в інтернеті».

Водночас, у прес-службі управління СБУ у Львівській області підтвердили інформацію про те, що суддя давав підписку про невиїзд зі Львова, проте у місті його немає, і тому його оголосили в розшук.

«12 грудня Ігор Зварич залишив територію приватної клініки у смт. Бірки, що неподалік від Львова, його місцеперебування нам невідоме», – повідомив керівник УСБУ у Львівській області Анатолій Матіос.

На початку місяця Генеральна прокуратура порушила проти Зварича кримiнальну справу за отримання хабара у розмiрi 100 тисяч доларів. У службових кабiнетах i квартирах семи суддiв Львівського апеляційного адмінсуду, зокрема й голови суду, провели обшуки, пiд час яких спiвробiтники Генпрокуратури i СБУ вилучили 1 мільйон доларiв i 2 мільйони гривень.

Минулого тижня Рада суддiв України на своєму засiданнi вирішила звiльнити Зварича з посади голови Львiвського апеляцiйного адмiнiстративного суду.

XS
SM
MD
LG