Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко – найвпливовіша


Прем’єр Юлія Тимошенко очолила рейтинг 200 найвпливовіших людей України за версією журналу «Фокус».

Про це в середу на прес-конференції повідомив головний редактор журналу «Фокус» Михайло Гладкий.

«Це один із найсуб’єктивніших рейтингів, які проводить наш журнал, оскільки він не містить ніякої цифрової основи. Рейтинг побудований виключно на думці редакції», – сказав Гладкий.

«Ми прагнули оцінити ступінь впливовості тих людей, від яких залежатиме майбутнє нашої країни», – зазначив він.

За словами Гладкого, Президент Віктор Ющенко за ступенем впливу перемістився цього року на друге місце, тоді як у 2007 році він очолював рейтинг.

«Зовсім не є сюрпризом те, що номером один стала прем`єр Тимошенко, котра в складній напруженій дуелі впродовж усього року з Президентом виграла. І ця перемога виявилася дуже переконливою», – вважає головний редактор.

До рейтингу 200 найвпливовіших людей України також увійшли народний депутат, співвласник «СКМ-холдинг» Рінат Ахметов (3 місце), лідер Партії регіонів Віктор Янукович (4 місце), співвласник групи «Приват» Ігор Коломойський (5 місце), голова Верховної Ради Володимир Литвин (6 місце), власник холдингу DF, співвласник «РосУкрЕнерго» Дмитро Фірташ (7 місце), глава Секретаріату Президента Віктор Балога (8 місце), мер Києва Леонід Черновецький (9 місце) і власник групи «Інтерпайп» Віктор Пінчук.

Гладкий також повідомив, що цього року в рейтингу найвпливовіших людей з’явилося 50 нових імен – представників регіональної еліти і місцевої влади.

XS
SM
MD
LG