Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко: Кількість міст, які прийматимуть Євро-2012, може скоротитись


Президент Віктор Ющенко вимагає від мерів міст, що прийматимуть матчі фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року, визначитись, чи продовжуватимуть вони підготовку до чемпіонату.

Про це глава держави заявив, відкриваючи засідання Координаційної ради з підготовки та проведення в Україні фіналу Євро-2012.

Президент гостро розкритикував стан підготовки регіонів до Євро-2012. Особливій критиці Ющенко піддав Київ. Демонструючи графік рівнів ризику за проектами будівництва стадіонів у містах, які прийматимуть Євро-2012, Президент зауважив: на графіку видно – найнижчу готовність до чемпіонату має столиця.

Водночас глава держави зазначив, що без Києва важко собі уявити проведення чемпіонату. «А всі решта міст – під питанням», – сказав Ющенко.

На його думку, не варто розпорошувати сили на шість міст, якщо вони не бажають нормально готуватися до Євро-2012: «Якщо ви не можете проводити роботу, сходьте з дистанції, хлопці».

Президент запропонував через 30 днів провести чергове засідання Координаційної ради, на якому визначити, які міста відмовляться готуватись до чемпіонату.

«Уряд має сконцентрувати свою увагу на чотирьох містах. Якщо у вас не виходить, відмовляйтесь, і давайте не мучити один одного», – сказав Ющенко.

Містами, що прийматимуть матчі фінальної частини Євро-2012, попередньо визначили Київ, Львів, Донецьк і Дніпропетровськ. Одеса і Харків – у резерві.


Тим часом УЄФА має намір на своєму засіданні в травні остаточно визначити, які міста приймуть чемпіонат. При цьому, на відміну від попередніх планів рівного представництва, тепер країни-організатори, Україна і Польща, можуть бути представлені різною кількістю міст – від двох до шести.

Керівник Європейського союзу футбольних асоціацій Мішель Платіні також попереджав, що країна, столиця якої може виявитися не готовою прийняти чемпіонат, буде цілком усунена від його організації.

XS
SM
MD
LG