Доступність посилання

ТОП новини
14 листопада 2019, Київ 10:37

Ющенко: Кількість міст, які прийматимуть Євро-2012, може скоротитись


Президент Віктор Ющенко вимагає від мерів міст, що прийматимуть матчі фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року, визначитись, чи продовжуватимуть вони підготовку до чемпіонату.

Про це глава держави заявив, відкриваючи засідання Координаційної ради з підготовки та проведення в Україні фіналу Євро-2012.

Президент гостро розкритикував стан підготовки регіонів до Євро-2012. Особливій критиці Ющенко піддав Київ. Демонструючи графік рівнів ризику за проектами будівництва стадіонів у містах, які прийматимуть Євро-2012, Президент зауважив: на графіку видно – найнижчу готовність до чемпіонату має столиця.

Водночас глава держави зазначив, що без Києва важко собі уявити проведення чемпіонату. «А всі решта міст – під питанням», – сказав Ющенко.

На його думку, не варто розпорошувати сили на шість міст, якщо вони не бажають нормально готуватися до Євро-2012: «Якщо ви не можете проводити роботу, сходьте з дистанції, хлопці».

Президент запропонував через 30 днів провести чергове засідання Координаційної ради, на якому визначити, які міста відмовляться готуватись до чемпіонату.

«Уряд має сконцентрувати свою увагу на чотирьох містах. Якщо у вас не виходить, відмовляйтесь, і давайте не мучити один одного», – сказав Ющенко.

Містами, що прийматимуть матчі фінальної частини Євро-2012, попередньо визначили Київ, Львів, Донецьк і Дніпропетровськ. Одеса і Харків – у резерві.


Тим часом УЄФА має намір на своєму засіданні в травні остаточно визначити, які міста приймуть чемпіонат. При цьому, на відміну від попередніх планів рівного представництва, тепер країни-організатори, Україна і Польща, можуть бути представлені різною кількістю міст – від двох до шести.

Керівник Європейського союзу футбольних асоціацій Мішель Платіні також попереджав, що країна, столиця якої може виявитися не готовою прийняти чемпіонат, буде цілком усунена від його організації.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG