Доступність посилання

ТОП новини
24 Січень 2019, Київ 00:48

Банки України продаватимуть валюту з 10:00 до 14:00


Національний банк України від сьогодні посилив правила торгівлі іноземною валютою.

За постановою НБУ, банки зобов'язані проводити операції з купівлі та продажу безготівкової іноземної валюти за гривні протягом часу функціонування Системи підтвердження договорів на міжбанківському валютному ринку Національного банку.

При цьому банки проводять операції зі своїми клієнтами (окрім банків) у рамках самого банку з 10:00 до 14:00, між собою – з 14:00 до 16:00.

«Банк від свого імені здійснює купівлю іноземної валюти від своїх клієнтів (окрім банків) за узгодженим з ними курсом і продає її власним клієнтам (окрім банків) також за узгодженим курсом», – йдеться в постанові НБУ.

Крім того, якщо сума купленої банком у своїх клієнтів валюти не задовольняє потреби інших його клієнтів, то банк включає цю суму в заявку на участь у Системі підтвердження договорів. Надмірну суму банк також виносить на продаж у Систему підтвердження договорів.


Як йдеться в постанові, у разі потреби банк бере участь у Системі підтвердження договорів з іншими банками тільки як покупець або як продавець кожного виду іноземної валюти.

«Банки також зобов'язані здійснювати валютні операції між собою за узгодженим курсом», – наголошується в постанові. Куплену іноземну валюту банк продає своїм клієнтам (окрім банків) також за визначеним курсом.

У разі перевищення встановленого ліміту валютної позиції банк зобов'язаний продати таке перевищення не пізніше наступного банківського дня. Якщо банк не зможе цього зробити, він повинен продати валюту Нацбанку за офіційним курсом.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG